Transport i spedycja

Chcesz, aby Twoje ładunki były bezpieczne i docierały na czas?

Jesteśmy dumni z oferowania szerokiego zakresu usług transportowych na najwyższym poziomie, obejmujących transport towarów różnego rodzaju zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, zwłaszcza w Czechach i na Słowacji. Stawiamy na terminowość - niezależnie od miejsca docelowego, zawsze możesz polegać na naszych dostawach. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego towaru na każdym etapie przewozu.

Nasze priorytety

W centrum naszej działalności stawiamy na terminowość dostaw, rzetelność i profesjonalizm naszych kierowców. Każdy z naszych kierowców charakteryzuje się nie tylko niezawodnością, ale także wysoką kulturą osobistą, co przekłada się na jakość naszych usług.

flota pojazdow

Nasza flota pojazdów jest gotowa na różnorodne wyzwania transportowe. Przewozimy różnorodne ładunki, włączając w to materiały niebezpieczne ADR. Dysponujemy pojazdami o różnych ładownościach, w tym od 2,5 tony do 24 ton, z różnymi rodzajami zabudowy, takimi jak kontenery i plandeki. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w zaawansowany system monitoringu GPS, a także windę załadowczą, co zapewnia bezpieczeństwo i efektywność naszych operacji.

Do Twojej dyspozycji

W naszym zespole znajduje się dedykowana osoba zarządzająca transportem, posiadająca Certyfikat Kompetencji Zawodowych Nr 01494/TR/16 wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie. Dodatkowo, nasza firma posiada Zezwolenie Nr 00029 na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, a także ubezpieczenie OC Przewoźnika na kwotę 500 tysięcy euro w transporcie krajowym i międzynarodowym, z rozszerzeniem na rozboje. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje przesyłki są w bezpiecznych rękach. Dodatkowo pragniemy poinformować, że jesteśmy uprawnieni do realizacji kabotażu niemieckiego, a nasza polisa ubezpieczeniowa obejmuje także tę usługę.

 

Indywidualne podejście

Jesteśmy gotowi sprostać Twoim indywidualnym wymaganiom i zapewnić Ci kompleksową obsługę w zakresie transportu. Nasza współpraca zapewnia prostą i sprawną realizację zleceń transportowych, a także pomaga w efektywnym zarządzaniu Twoim przedsiębiorstwem poprzez minimalizację kosztów przewozu ładunków. Dzięki temu możesz osiągnąć nie tylko satysfakcję z jakości naszych usług, ale także komfort finansowy.

Skontaktuj się z nami

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i omówimy, jak możemy pomóc w efektywnym zarządzaniu Twoją logistyką i transportem.

tel.: +48 515 031 544

e-mail: transport@tzmkalisz.pl 

Kontakt
Skontaktuj się z nami

Dane firmy:

TZM spółka z o.o.
ul. Zachodnia 13
62-800 Kalisz
NIP PL: 618211370                                            NIP EU: PL618211370

Tel./Fax: +48 62 752 94 48

e-mail: tzm@tzmkalisz.pl

Captcha image