Transport i spedycja

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług transportowych na najwyższym poziomie, towarów wszelkiego rodzaju na rynku krajowym jak i zagranicznym – szczególnie czeskim i słowackim.

Naszym priorytetem jest terminowość dostaw, rzetelność oraz profesjonalizm kierowców, których cechuje nie tylko niezawodność ale i wysoka kultura osobista.

Przewozimy szeroką gamę ładunków, także materiały niebezpieczne ADR. Nasze pojazdy o różnych ładownościach (2 tony oraz 6 ton) oraz różnych zabudowach (kontener, plandeka) wyposażone są w system monitoringu GPS, a także w windę załadowczą.

W firmie do stałej dyspozycji jest osoba zarządzająca transportem (Certyfikat Kompetencji Zawodowych Nr 01494/TR/16 wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie). Posiadamy Zezwolenie Nr 00029 na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego oraz ubezpieczenie OC Przewoźnika na kwotę 200 tysięcy euro w transporcie krajowym oraz międzynarodowym z rozszerzeniem na rozboje.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom zleceniodawców zapewniając spełnienie ich indywidualnych wymogów. Proponujemy współpracę, która gwarantuje prostą i sprawną realizację zleceń w zakresie transportu. Pomożemy w skutecznym zarządzaniu Państwa przedsiębiorstwem poprzez minimalizację kosztów ponoszonych na przewóz ładunków. Spowoduje to zadowolenie nie tylko z technicznego aspektu naszych usług, ale zapewni Państwu komfort finansowy.

tel.: +48 515 031 544

e-mail: transport@tzmkalisz.pl 

Kontakt
Skontaktuj się z nami

Dane firmy:

TZM spółka z o.o.
ul. Zachodnia 13
62-800 Kalisz
NIP: PL 618-211-37-00

Tel./Fax: +48 62 752 94 48

e-mail: tzm@tzmkalisz.pl

Captcha image